BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Złoty medal i stypendia dla Mai Peryt

Maja Peryt, 17-letnia wychowanka KLKS Juventa-Kobex Starachowice i Mistrzyni Polski Juniorek w biegu na 1500 metrów z przeszkodami, spotkała się z Prezydentem Miasta Markiem Materkiem. W gabinecie Prezydenta na złotą medalistkę czekała niespodzianka.

217479534 504740297263176 3707238960487859857 n

W spotkaniu uczestniczyli: Marek Materek Prezydent Miasta, Ewa Skiba Zasępca Prezydenta Miasta, Aneta Nasternak Zastępca Prezydenta Miasta, Halina Bąk Pełnomocnik Zarządu ds. CSR firmy Cerrad, Dawid Kubiec trener klubowy Mai i Prezes Klubu KLKS Juventa-Kobex, Maja Peryt finalistka Mistrzostw Polski Juniorek w lekkiej atletyce, media oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.

- Spotykamy się po to, aby pogratulować serdecznie Mai osiągniętego sukcesu, z którego jesteśmy w Starachowicach bardzo dumni. Gratulujemy, to był ogromny wysiłek i ten uśmiech na Twojej twarzy, który obserwowaliśmy na nagraniach jest dla nas wielką radością. Bardzo serdecznie gratulujemy Dawidowi, trenerowi, dlatego, że wykształcił Maje, z której sukcesów, wszystkich sukcesów, zapewne jest także dumny – powiedział Prezydent Miasta Marek Materek.

Maja Peryt z rąk Pani Haliny Bąk otrzymała stypendium za swoje osiągniecia w wysokości 12 tys. zł. - Jesteśmy bardzo dumni, że możemy Panią wspierać, liczymy na to, że nasze stypendium, zmotywuje Panią do dalszej pracy. Chociaż wydaje mi się, że po Pani sukcesach, motywacji Pani nie brakuje. Gratulacje – powiedziała Pani Halina Bąk, Pełnomocnik Zarządu ds. CSR, firma Cerrad.

IMG 9775

Gmina Starachowice, w ramach gminnego programu stypendiów sportowych przyznała Mai 3 tys. zł. Maja Peryt jest jedną z trzech osób, którym przyznano stypendium sportowe z budżetu gminy Starachowice. Więcej informacji o przyznanych stypendiach: //starachowice.eu/aktualnosci/6872-sportowe-stypendia

Author: Izabela Wrona
izabela.wrona@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept