BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

News Show Pro GK5

image

Świętokrzyskie legendy - Stop Motion w Parku Kultu…

Park Kultury oraz KINO Kultura zapraszają na premierę filmów z wakacyjnych warsztatów animacji poklatkowej Świętokrzyskie legendy - Stop Motion. Tym razem tematem filmów, jak wskazuje tytuł były legendy świętokrzyskie.

image

Na rowerze przemierza Starachowice

Wiadomo nie od dziś, że Prezydent Marek Marterek lubi jeżdzić na swoim rowerze i sprawdzać co się dzieje na miejskich inwestycjach. 

image

22.09.2021r. EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września 2021 r. EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU! Tego dnia jeździsz Komunikacja Miejską za darmo! Zapraszamy wszystkich do korzystania z Komunikacji Miejskiej Starachowice!

image

Europa Starachowice Race 2021

Europa Starachowice Race to finałowy wyścig kolarski dla amatorów prestiżowego cyklu TCE Classic Race, którego organizatorem jest sprawdzona ekipa Tatra Cycling Events. 25 wrzesnia kolarze przemkną po malowniczych i interwałowych terenach...

image

SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności p…

Starachowice jako jedno z 32 miast w Polsce zostało beneficjentem programu Strefy Odkrywania, Wyobraźni Aktywności – SOWA. Takie miejsce powstanie na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

image

Zaproszenie na Spacer z Prezydentem Miasta – odwie…

Już we wtorek 28 września odbędzie się̨ kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Marka Materka z mieszkańcami, tym razem zapraszamy na osiedle Wzgórze - Kolonia Robotnicza na terenie Starachowic Zachodnich. Udział w...

RSEvents!Pro Events

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept