BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Narada inaugurująca nowy rok szkolny

Narada inaugurująca nowy rok szkolny 2016/2017 odbyła się w Starachowicach, jej organizatorem było Kuratorium Oświaty w Kielcach. W spotkaniu zorganizowanym w Miejskiej Hali Sportowej uczestniczyli dyrektorzy szkół i placówek oświatowych powiatów ostrowieckiego, skarżyskiego i starachowickiego, samorządowcy oraz przedstawiciele związków zawodowych.

Z ramienia Gminy Starachowice w spotkaniu udział wzięli Prezydent Miasta Marek Materek, który otworzył naradę, Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Jerzy Miśkiewicz oraz Włodzimierz Jedynak kierownik Referatu Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego.

Podczas spotkania pracownicy kuratorium przedstawili zgromadzonym wnioski ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego za poprzedni rok szkolny oraz kierunki polityki oświatowej państwa i plan nadzoru pedagogicznego Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty na rok 2016/2017.

Relacja filmowa z narady dostępna jest na stronie Internetowej Telewizji Ratusz Urzędu Miejskiego://tvratusz.starachowice.eu/

 

dsc 1594

 

 

Author: Recenzenci

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept