BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Sekretarz Miasta

Sekretarz Miasta Starachowice Beata DudaBeata Duda

Absolwentka Wydziału Humanistycznego WSP im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Ukończone studia podyplomowe z zakresu samorządu i administracji, edukacji polonistycznej oraz zarządzania oświatą. Pracę zawodową rozpoczęła w 1993 roku w Zespole Szkół w Kunowie jako polonista.

Następnie od 2001 roku zatrudniona w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego na stanowiskach: Wicedyrektora Szkoły w Ostrowcu Świętokrzyskim, Dyrektora Oddziału ZDZ w Starachowicach oraz Dyrektora Zakładu ds. Kształcenia w Biurze Zarządu ZDZ w Kielcach. Podczas pracy w ZDZ koordynator szkoleń organizowanych w ramach PROW w ośrodkach powiatowych na terenie Województwa Świętokrzyskiego. Odpowiedzialna za nadzór nad projektami w ramach PHARE 2001, Sokrates Comennius oraz współpracę z Samorządem Polskiej Mniejszości Narodowej na Węgrzech.

Od 2004 roku związana z samorządem. Po wygranym konkursie na sekretarza rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta i Gminy w Kunowie, gdzie przez sześć lat pracowała jako sekretarz, będąc jednocześnie kierownikiem Referatu Organizacyjnego, a także jednoosobowo koordynując realizację zadań oświatowych.

W latach 2010-2014 Burmistrz Miasta i Gminy Kunów, zaś społecznie sekretarz Związku Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego.

Od marca 2015 roku roku Sekretarz Miasta Starachowice.

Dane kontaktowe

Pokój nr 127

tel: 41-273-82-94

e-mail: sekretarz@starachowice.eu, beata.duda@starachowice.eu

 

 

Autor: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję