BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Zalew Pasternik

Po konsultacjach społecznych Parku Miejskiego, przyszedł czas zapytać mieszkańców Starachowic jak wyobrażają sobie w przyszłości Zalew Pasternik, który znajduje się na obszarze rewitalizacji.

W ramach konsultacji 10 października o godz. 16:00 odbył się spacer studyjny przy Pasterniku prowadzony przez Prezdenta Miasta Starachowice Marka Materka.

Dodatkowo wcześniej w tym samym dniu odbyły się grup przedstawicielskich. O godzinie 11:00 spotkali sie przedstawiciele organizacji pozarządowych, a o godzinie 14:00 młodzież szkolna. 

Dodatkowo swoje opinie i pomysły można zgłaszać za pomocą formularza konsultacyjnego dostępnego na bip.um.starachowice.pl w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne/Konsultacje – Zalew Pasternik i Rewitalizacja oraz na stronie internetowej Gminy w zakładce „Rewitalizacja”. Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Starachowicach do Biura Obsługi Mieszkańców, ul. Radomska 45.

Opinie można zgłaszać od 8 października do 8 listopada 2016 r.

Konsultacje społeczne Zalewu Pasternik odbywają się w ramach projektu „Starachowice OD nowa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Obwieszczenie Prezydenta

Zarządzenie Prezydenta

Formularz konsultacyjny

jpgMapa Pasternik1.82 MB

Raport ze spaceru studyjnego

Author: Kamil Stanos
kamil.stanos@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept