BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Najemcy

BRANŻA SZKOLENIOWA

AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Sp. z o.o. (budynek Nr 7)


Przedmiotem działalności Akademii jest: kształcenie ustawiczne osób dorosłych, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe, doradztwo personalne, aktywizacja zawodowa, oraz usługi rozwojowe i badania edukacyjne.
Odbiorcami usług Akademii są pracownicy, oraz kadry kierownicze firm, instytucji oraz urzędów, osoby bezrobotne, niepełnosprawne oraz zagrożone wykluczeniem społecznym. Wspiera również rozwój edukacji zawodowej, kształcąc nauczycieli i uczniów.
Akademia specjalizuje się w organizacji szkoleń i kursów dla pracowników publicznych służb zatrudnienia, usług rozwojowych dla przedsiębiorstw i ich pracowników, wsparciu cudzoziemców oraz w rlizacji krajowych i międzynarodowych projektów współfinansowanych ze środków UE. Szkolenia wykonywane są w najlepszych ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych na terenie całego kraju.
Akademia prowadzi współpracę z licznymi partnerami ponadnarodowymi, między innymi z: Niemiec, Hiszpanii, Francji, Czech oraz Szwecji. Jeden z projektów w obszarze kształcenia zawodowego - „EKOtechnik – kształcenie z energią” realizowany w partnerstwie z Entwicklungsgesellschaft Energiepark Lausitz GmbH zajął I miejsce w konkursie „Regaty Rozwoju: Liderzy Innowacji i Współpracy ponadnarodowej PO KL 2007-2013”.
Akademia posiada Certyfikat jakości ISO 9001:2015, wpis do Rejestru Jednostek Szkoleniowych nr 2.26/00001/2004 oraz Certyfikaty Agencji Zatrudnienia.

Oddziały Akademii:
 Starachowice ul. Zgodna 2 : 41 275 00 58
 Skarżysko-Kamienna ul. Rejowska 99: 41 797 161 671
 Kielce ul. Targowa 18/5: +48 506 976 134
 FAX: +48 41 275 19 05
 e-mail: biuro@ap.org.pl
www.ap.org.pl

logo_akademia_przedsiebiorczosci


FABRYKA TALENTÓW Consulting Polska Anna Nowaczek i FACTORY TALENT Piotr Nowaczek (budynek Nr 7)

Firma szkoleniowa, zespół trenerów, coachów z dużą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, maksymalnie zaangażowanych w każdy prowadzony projekt. Firma, która gwarantuje efekty swoich szkoleń. Fabryka Talentów to najlepszy partner w drodze do sukcesu. Przygotowuje
i prowadzi szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe oraz umiejętności osobiste. Fabryka specjalizuje się w szkoleniach z zakresu skutecznej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji, budowania zespołu, motywacji, rozwiązywania konfliktów, autoprezentacji. Zajmuje się też rekrutacją i tworzeniem zespołów handlowych, opracowuje i wdraża systemy oceny pracowników, systemy motywacyjne, standardy obsługi klienta. Każdy realizowany projekt to starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces poprzedzony gruntownym badaniem potrzeb szkoleniowych. Fabryka realizuje szkolenia w oparciu o autorską metodologię. Ciągle rozwija i doskonala swój warsztat pracy, wprowadza światowe standardy dopasowując je do polskich realiów, by dostarczać rozwiązania nowoczesne i skuteczne. Najlepszym wyznacznikiem jakości pracy Fabryki są opinie klientów. Fabryka Talentów jest firmą niezależnych trenerów otwartą na wszelkie formy współpracy.

Kontakt: 886 327 333
e-mail: szkolenia.kadr@gmail.com
Strona: //fabrykatalentowconsultingpolska.pl/

Logo_fabryka_talentowLogo_factory_talent

 


REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA

RIG jest organizacją typu non-profit, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności niemal wszystkie wiodące podmioty gospodarcze z branży metalowej, motoryzacyjnej, spożywczej, drzewnej, budowlanej i transportowej w regionie, RIG reprezentuje interesy gospodarcze członków Izby, propaguje i wspiera przedsiębiorczość jako podstawy rozwoju ekonomicznego regionu, integruje lokalne środowisko gospodarcze, organizuje szkolenia i seminaria, reprezentuje członków Izby wobec organów samorządu lokalnego i administracji państwowej. RIG realizuje krajowe i międzynarodowe projekty współfinansowane ze środków UE.

RIG w Starachowicach

27-200 Starachowice ul. Zgodna 2

trl. 41/274 04 08

info@rig.org.pl

www.rig.org.pl

logo_regionalna_izba_gospodarcza


SZKOŁA JAZDY "DRIFT" – Anna Spika (budynek Nr 7)

profesjonalne szkolenia w zakresie kursu prawa jazdy kat. B. Jako jedyna szkola jazdy w województwie firma oferuje atrakcyjne metody szkoleniowe w postaci symulatora jazdy i symulatora zderzeń. W biurze przy ul. Zgodnej 2 od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 -18.00 odbywają się wykłady

kontakt:

tel. 500 446 081.

e-mail: szkolajazdydrift@o2.pl

Logo_Szkola_jazdy_drift


 

BRANŻA PRODUKCYJNA

PLEXAL PRODUKCJA

Firma od blisko 25 lat specjalizuje się w dystrybucji tworzyw sztucznych m. in. poliwęglanu, plexi, płyty PCW – trapez i fala, tworzyw konstrukcyjnych, profili i blach aluminiowych, folii samoprzylepnych oraz opakowań  (m. in. folia stretch, folia bąbelkowa).

kontakt:
Anita Olesińska-Lesiak
tel. 510-264-933
Plexal Produkcja
ul. Zgodna 2, Starachowice 27-200
e-mail: anita@plexal.com.pl

logo_plexal

 


 

P.P.H.U. " ALUMIX" – Mariusz Gruszczyński

(budynek Nr 5) produkcja i montaż stolarki aluminiowej, oraz metalowych elementów stolarki budowlanej - okna, drzwi
kontakt: tel. 600 508 058
e-mail: biuro.alumix@interia.eu


BRANŻA MEBLARSKA:

PPHU SAWES s.c  Jan Popłoński, Ryszard Pocheć (budynek Nr 4)

Firma działa na rynku już ponad 20 lat. Terenem działania jest województwo świętokrztyskie i mazowieckie . W ofercie firmy są: meble kuchenne, meble biurowe, szafy, szafy przesuwne, garderoby, lady recepcyjne, meble łazienkowe oraz nietypowe projekty dopasowane do indywidualnego gustu i potrzeb klienta.

Kontakt: tel. 604 398 983
e-mail: sawes.eu@gmail.com


ZPHU JA - HA – Andrzej Libera. - meble na wymiar (budynek Nr 6)

- pomiar i projkekt
- meble kuchenne
- meble łazienkowe
- meble biurowe
-szafki RTV
- półki
- szafy z drerwna
      
kontakt: tel. 504 176 443
e-mail: zakladstolarski4@o2.pl

logo_ja-ha


 

BRANŻA EKOLOGICZNA

 

PHU „KAROL” Kropla Omega - Szymon Sionek (budynek Nr 7)

Mała rodzinna firma, zajmującą się tłoczeniem olejów roślinnych metodą na zimno. Produkty charakteryzują się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, profesjonalne prasy ślimakowe, gdzie temperatura tłoczenia nie przekracza 39˚C.  Produkty nie podlegają procesom oczyszczania i rafinacji. Cały proces technologiczny odbywa się pod ścisłą kontrolą, bez udziału chemii, a wszystkie surowce są pochodzenia naturalnego. Produkty sprzedawane tylko w butelkach z ciemnego szkła, wyłącznie z lodówki. Tylko taki niefiltrowany dziewiczy olej wyciśnięty z wysokiej jakości odpowiednich odmian nasion, gwarantuje najlepsze parametry. W ofercie występują oleje: lniany, rzepakowy, słonecznikowy, z nasion lnianki siewnej (rydzowy), z nasion konopi siewnej ( Cannabis sativa), kokosowy, z nasion ostropestu, z czarnuszki i z wiesiołka. Wszystkie oleje mają naturalny zapach i smak oraz posiadają bardzo dobry profil tłuszczowy.
Kontakt:
tel. 502 635 480
e-mail:  kroplaomega@wp.pl;

logo_kropla_omega


BRANŻA MEDYCZNA

DREAM DENT GABINET STOMATOLOGICZNY - Marzena Ubysz Jurzyńska  (budynek Nr 7)

Gabinet stomatologiczny zapewnia szeroki zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny, zarówno dzieci jak i dorosłych.  Czynny od poniedziałku do soboty. Leczenie zachowawcze, endodontyczne, periodontologiczne, protetyczne, pedodontyczne, chirurgiczne i profilaktyka.
W gabinecie pracuje 3 lekarzy:
    • lek.stom. Marzena Ubysz Jurzyńska – specjalizująca się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym
    • lek.stom. Jakub Karpeta – specjalizujący się w odbudowach estetycznych i zabiegach chirurgicznych
    • lek.stom. Anna Putkowska – specjalizująca się w przyjmowaniu najmłodszych pacjentów
O piękny i nieskazitelnie biały uśmiech dba wyspecjalizowana higienistka periodontycza i ortodotyczna.
Kontakt: tel. 519 429 595


BRANŻA TRANSPORTOWA

USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB - Danuta Kulik

Firma oferuje transport okazjonalny:
- wycieczki,
-"Zielone Szkoły",
- wyjazdy szkoleniowe,
- pielgrzymki,
- kolonie i obozy wakacyjne,
- wyjazdy okolicznościowe (wesela, pogrzeby itp).
Dwa nowoczesne autokary: Setra - 57 miejsc, oraz Mercedes - 51 miejsc. Autokary posiadają komfortowe siedzenia, indywidualne nagłośnienie, klimatyzację i inne udogodnienia. Profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera oraz bezpieczna podróż.
Firma działa na rynku od 1998 r. co świadczy o zaufaniu klientów.
Kontakt: Nr telefonu: 505-100-285,  505-147-812
e-mail:traveldanuta@gmail.com


BRANŻA SAMOCHODOWA

SET SYSTEM - Tomasz Koczubiej - (budynek Nr 5)

Mechanika pojazdowa
Naprawa klimatyzacji
Skrzynie automatyczne
Tel 531 835 313
www.setsystem.pl
e-mail: biuro@setsystem.pl

 


 

ELEKTRO AUTO SERVICE – Tomasz Chojnacki (budynek Nr 4)

stacja obsługi, warsztat samochodowy, elektronika samochodowa
tel. 606 175 517
e-mail: tomchojnacki@poczta.onet.pl

 


NAT CAR – Daniel Biskup (budynek Nr 3)

mechanika pojazdowa, wulkanizacja, konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych
Kontakt: 693 460 201
e-mail:danielbiskup30@gmail.com       
//nat-car.business.site/


BRANŻA USŁUGOWA I I HANDLOWA

 

DESKA STUDIO (budynek Nr 7)

Firma specjalizuje się w tworzeniu niebanalnych dekoracji salonów, kuchni i biur.
Wykonuje obrazy na drewnie, które służą również jako panele akustyczne. Ich wygląd sprawia, że są nie tylko dekoracją, ale również doskonale niwelują niechciane echo w pomieszczeniu. Każdy panel dekoracyjny jest od początku do końca wykonywany ręcznie w  pracowni Deska Studio.
Realizacja zamówienia w zależności od wielkości obrazu może trwać od 2 do 4 tygodni.
Produkty firmy Deska Studio cieszą się popularnością na całym świecie, zarówno w Europie, Stanach Zjednoczonych, jak i Chinach.
Właściciel: Jarosław Włodarski
 Kontakt: 502 242 995
-e-mail: office.deskastudio@gmail.com

logo_deska studio

 


 

PROJEKT SPRZEDAŻ Sp. z o.o. - (budynek Nr 7)

PROJEKT SPRZEDAŻ - to grupa specjalistów z dziedziny sprzedaży, e-marketingu, copywritingu, social media i tłumaczeń, która kompleksowo pomoże rozwinąć TWÓJ biznes. W nowatorski, nowoczesny i skuteczny sposób firma otwiera Ci drzwi do polskich i zagranicznych rynków usług i produktów, zwiększa rozpoznawalność Twojej marki, dociera do Twoich docelowych klientów i znacząco powiększa Twoją sprzedaż.
Jeśli szukasz profesjonalnego wparcia w realizacji swojego celu biznesowego, nowoczesnego podejścia do sprzedaży i chcesz rozwijać swój biznes to PROJEKT SPRZEDAŻ jest dla Ciebie !
Dodatkowo firma poszerzyła ofertę o ubezpieczenia grupowe dla firm.
Jeśli zatrudniasz od 2 osób możesz zabezpieczyć życie i zdrowie aktywnych zawodowo pracowników w wieku 18-69 lat oraz ich najbliższych.
Właściciel: Dominika Zięba
Kontakt :   500 299 660
e-mail :  biuro@projektsprzedaz.pl

zespol_projekt_sprzedaz

 


 

ZPHU ELEKTRO-KOMPLEKS (budynek Nr 4)

Firma funkcjonuje w branży elektrycznej od 2002 roku. Szeroki zakres usług oraz wielu stałych klientów zapewnia stabilną pozycję na rynku. Firma świadczy usługi dla zakładów energetycznych, jednostek samorządowych, dużych przedsiębiorstw, przedsiębiorców prywatnych jak również odbiorców indywidualnych.
Główną gałęzią są realizacje inwestycji w zakresie przemysłowych instalacji elektrycznych oraz sieci elektroenergetycznych niskich i średnich napięć. Na co dzień firma zajmuje się usługami budowy, remontów i konserwacji sieci elektroenergetycznych, stacji transformatorowych SN/nN, oświetlenia ulicznego, oraz instalacji elektrycznych. Świadczy również usługi projektowania i nadzoru inwestorskiego. Personel to grupa doświadczonych fachowców, bogate wyposażenie, park maszynowy oraz sprawdzeni partnerzy.
Właściciel: - Tomasz Nowacki
Kontakt: tel. 510-209-229
e-mail: biuro@elektro-kompleks.com
 Strona: //elektro-kompleks.com/

logo_elektro-kompleks

 


 

WOODMASTER Sp. z o.o. (budynek Nr 7)

Firma Woodmaster zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem w handlu drewnem, głównie tarcicą  i klejonką, a także innymi produktami pochodzenia drzewnego. Głównym gatunkiem będącym przedmiotem handlu jest sosna europejska, a także dąb europejski oraz świerk. Firma współpracuje także z dostawcami drewna egzotycznego. Dzięki licznym kontaktom w całej Europie, firma gwarantuje najniższe ceny produktów, wysoką jakość oraz pełną obsługę transakcji. Firma równieź pomaga w finansowaniu zakupów.Duże doświadczenie w branży drzewnej pomaga firmie znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie dla klienta, co skutkuje w atrakcyjnej cenie. Producenci z którymi spółka współpracuje, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty (np.FSC), a ich produkcja spełnia europejskie normy.

Kontakt: Maciej Sokołowski tel. 509-112-244

e-mail: woodmasters@onet.eu

logo_woodmasters

 


ARTTECH CINEMA Sp. z o.o. (budynek Nr 4)

Firma Arttech Cinema Sp. z o.o. jest wiodącą firmą w branży kinotechnicznej w Polsce. Wyposażyła już kilkaset sal kinowych. Firma zajmuje się montażem projektorów cyfrowych, ekranów wraz z ramami,  kompletnych instalacji dźwiękowych, systemów zarządzania kinem, fotelów, a nawet barów kinowych, tzw. concession. Firma współpracuje z najpoważniejszymi firmami w tej branży z całego świata: Christie, Dolby, Dolby/Doremi, Barco, Harkness, Martin Audio, a także LightSpeed Design, MasterImage, Unique Digital, Integ, Focux, etc. Spółka oferuje najbardziej przyszłościowe rozwiązania w kinach. Jest to kompletne wyposażenie do kin w tzw. systemie boothless, czyli bez kabiny projekcyjnej, oparte na technologii firmy Tibex oraz wyposażeniu pochodzącym z najbardziej renomowanych firm z całego świata.
Kontakt: 22 828 81 80, 22 828 82 18,
e-mail office@arttechcinema.pl
Strona: //www.arttechcinema.pl/

logo_arttech_cinema


 

CEG - Piotr Śliwiński (budynek Nr 5)

Firma zajmuje się dostawą kompletnych systemów etykietujących dla różnych gałęzi przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemicznego i wielu innych.

Firma realizuje indywidualne projekty systemów etykietujących i dostosowuje je do wymagań klienta.

W swojej ofercie posiada etykieciarki półautomatyczne oraz automatyczne a także kompletne linie etykietujące.

Kontakt:
Piotr Śliwiński
tel. kom. +48 792 558 795
Email: ceg.piotr@gmail.com

adres do korespondencji: CEG Piotr Śliwiński
ul. Ostrowiecka 91, 27-400 Miłków


 

PH – Witold Czwartos - (budynek Nr 3)

Firma zajmuje się dystrybucją wody mineralnej i napojów orzeźwiających
kontakt: tel. 607 031 546

 


 

TECH COMPANY Sp. z o.o. (budynek Nr 7)

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem instalacji grzewczych dla przemysłu, oraz serwisem gazowych urządzeń grzewczych.
Właściciel: Jacek Soboń
kontakt: 601 510 200
e-mail: jacek.sobon@techcompany.pl


TMS SYSTEM – Tomasz Soboń - (budynek Nr 1)

Firma zajmjuje się handlem artykułami wędkarskimi
kontakt: 607 433 060
e-mail: tms.system.tomaszsobon@wp.pl


PPHU KAMPO – Marcin Pocheć - (budynek Nr 3)

Firma zajmuje się handlem odzieżą używaną, - magazyn przy ul. Zgodnej 2, sklep przy ul. Żeromskiego 8
kontakt: tel. 660 441 289
e-mail: marcin_pochec@poczta.onet.pl


OUTLET PL II – Grzegorz Kawałek (budynek Nr 2)

Wlaścicielem firmy Outlet PL II jest Grzegorz Kawałek.. Branża: Elektromechanika – usługi i handel. W CP Przy ul. Zgodnej 2 w Starachowicach znajduje się magazyn firmy.
Kontakt: tel. 725-070-507

e-mail: rzeka10121979@wp.pl,

Author: Paweł Latała
admin
pawel.latala@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept