BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Międzynarodowe wydarzenie w Macedonii Północnej

W dniach 1 – 4 marca 2023 r. Olga i Klaudia, wraz z zastępcą Prezydenta - Panią Elżbietą Gralec, wybrały się do miasta Tetovo, aby po raz kolejny spotkać się z uczestnikami projektu „Future of Europe”, finansowanego z Programu Europa dla Obywateli ze środków Unii Europejskiej.

image 50735105

Spotkanie trwało przez 4 dni podczas, których delegacja ze Starachowic miała okazję poznać niesamowitych ludzi z Włoch, Macedonii oraz Grecji.

Wraz z innymi reprezentantki naszego miasta rozmawiały o Unii Europejskiej i dzieliły się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami.

Pierwszego dnia wizyty odbyło się wydarzenie, podczas którego wraz z lokalną młodzieżą dyskutowano na temat Podstawowych Praw Unii Europejskiej, oraz przyszłości Macedonii Północnej. Zebrani połączyli się online z resztą uczestników, aby każdy mógł podzielić się swoją perspektywą na temat Podstawowych Praw Unii Europejskiej.

image 6483441

Kolejnego dnia gospodarze zorganizowali spacer po okolicy, podczas którego uczestnicy odwiedzili między innymi Ośrodek Narciarski Popova Shapka oraz meczet.

Wyjazd był bardzo inspirujący, pozwolił on na lepsze poznanie kultury Macedonii Północnej oraz poglądów na temat wpływu Podstawowych Praw Unii Europejskiej na różne kraje.

image 648

 

Autor: Martyna Stępień

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję