BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Międzynarodowe szkolenie w Hiszpanii

Delegacja pracowników z Urzędu Miejskiego w Starachowicach, Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej nr 13 w dniach 4-11 czerwca 2021 r. wzięła udział w szkoleniu nt. gospodarki o obiegu zamkniętym w Ramales de la Victoria w Hiszpanii w ramach projektu „CIRCUS - Circular and Sustainable Tools for Adults” realizowanego z Programu Erasmus+.

Szkolenie zostało zaprojektowane tak, aby było zgodne z jednym z celów projektu: umożliwić dorosłym zdobycie nowych umiejętności opartych na zrównoważonym rozwoju poprzez nowe metodologie i narzędzia, w celu promowania edukacji w zakresie przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej wśród młodych ludzi.

Metodologia kursu była połączeniem teoretycznych działań partycypacyjnych z analizą rzeczywistych studiów przypadku (case studies), w których uczestnicy mogli odwiedzić lokalne inicjatywy na obszarach wiejskich Kantabrii oraz uczestniczyć w różnych warsztatach dotyczących zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i innowacyjnych metod projektowania działań.

W szkoleniu wzięło udział 30 uczestników - 10 osób z Polski, 10 z Hiszpanii oraz 10 z Wielkiej Brytanii.

 Szkolenie poprowadzili trenerzy z hiszpańskiej organizacji Permacultura Cantabria.

 

 

Autor: Kamil Stanos
kamil.stanos@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję