BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Koniec Młodzieżowego Kompasu Obywatelskiego

Nadszedł ten moment…

Dziś, 30 grudnia z wielką przykrością i sentymentem oficjalnie kończymy projekt „Młodzieżowy Kompas Obywatelski”. 

Przez ostatni rok, każdego tygodnia dzieliliśmy się z wami działaniami, spotkaniami oraz informacjami o tym co oferuje projekt.

Rozpoczęliśmy w styczniu od spotkania z partnerami tego projektu, w marcu odbyło się szkolenie dla MRM Starachowice, w kwietniu realizowaliśmy warsztaty z edukacji obywatelskiej, międzykulturowej, ekologicznej oraz medialnej. W maju zorganizowaliśmy Młodzieżowy Festiwal Obywatelski, a w listopadzie pojechaliśmy na wizytę studyjną do Chorwacji. W międzyczasie zrealizowaliśmy wywiady, warsztaty obywatelskie, debaty z obcokrajowcami oraz kampanię ekologiczną.

Oprócz tego nasze stowarzyszenie otrzymało wsparcie instytucjonalne w zakresie: zakupu niezbędnego sprzętu, opracowania strategii rozwoju organizacji, zrealizowania spotów filmowych (w tym jeden w formie animowanego logo) oraz opracowania nowej strony internetowej wraz z identyfikacją wizualną.

Za nami wiele pięknych chwil. Przez ten rok daliśmy szansę młodym ludziom w Starachowicach rozwinąć siebie i swoje umiejętności a przy tym sami wiele się nauczyliśmy. 

Nie udałoby się zrealizować tego projektu bez naszych partnerów. Dziękujemy Gminie Starachowice z Młodzieżową Radą Miasta Starachowice na czele oraz stowarzyszeniu Nansen Dialog Centar z Chorwacji. Wasza pomoc była nieoceniona!

Przede wszystkim, dziękujemy wam, uczestnikom tego projektu. Bez znaczenia czy braliście udział w jednym, kilku czy wszystkich wymienionych działaniach – to wy stworzyliście ten projekt i bez was nic by się nie udało! Cieszymy się że ten projekt pozwolił nam poznać, zsieciować oraz zaangażować tylu młodych ludzi w Starachowicach.

Dzięki że z nami jesteście!

roe_publikacja_291222.pdf

Author: Martyna Stępień

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept