BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Ulice Mieszała i Bema po remoncie

Prezydent Miasta Marek Materek spotkał się z mieszkańcami ulic Mieszała i Bema. Okazją był zakończony remont obu ulic. W spotkaniu uczestniczyli również Przewodniczący Rady Miejskiej Włodzimierz Orkisz oraz radny Michał Walendzik.

„Remont nawierzchni ul. Mieszała odcinek I, II, III, oraz ul. Bema (odcinek V)” realizowany był w ramach zadania w budżecie pn. „Ulepszenie nawierzchni ul. Mieszała”.Wykonawcą była firma DROGMAR. Koszt prac to ponad 300 tysięcy złotych. 

 

 

mieszała 1

 

 

- Mieszkańcy po wielu latach doczekali się, że Gmina Starachowice zrealizowała kolejny etap inwestycji na osiedlu Orłowo. - mówi Prezydent Miasta Marek Materek - W ubiegłym roku wykonany został etap pierwszy w ramach którego część drogi została zmodernizowana, została położona nowa nawierzchnia z kostki brukowej betonowej, tym roku powstały kolejne odcinki ulic Mieszała i Bema. Prace przebiegały sprawnie, wykonane zostały także separatory, przykanaliki i wspomniana modernizacja nawierzchni. Dzięki tej inwestycji pozbyliśmy się kolejnych odcinków dróg gruntowych na terenie miasta.

Mieszkańcy, którzy licznie przybyli na spotkanie, dziękowali prezydentowi za nową drogę, dzięki której po deszczu nie będą musieli brodzić w błocie, a ich posesje już nie będą zalewane przez spływającą z drogi wodę.

Uwzględniając postulaty mieszkańców, jak poinformował prezydent, ulica zostanie wyposażona w dwa progi zwalniające.

 

 

 

Author: Recenzenci

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept