BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Grupa Prawno-Podatkowa UNILEGIS

ul. Składowa 31B//obok US/

27-200 Starachowice

tel. 697 204 591

Grupa Prawno-Podatkowa UNILEGIS, w skład której wchodzi Biuro Rachunkowe BUCHALTER i Kancelaria Prawna UNILEGIS świadczy kompleksową obsługę w obszarze:

  • księgowości,

  • doradztwa podatkowego,

  • obsługi kadrowo-płacowej,

  • obsługi prawnej,

  • windykacji i antywindykacji,

  • kontrolingu,

  • finansowania i ubezpieczenia.

Wśród naszych Klientów są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, o różnej formie prawnej i wielkości, zlokalizowane w całej Polsce.

Korzystając z naszych usług Klienci mogą skoncentrować się na rozwijaniu prowadzonej działalności, pozostawiając nam profesjonalne wykonanie spraw finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych i prawnych. Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie, z dbałością o wysoką jakość usług.

Doradzamy naszym Klientom w każdej dziedzinie prawa, która jest niezbędna dla bezpiecznego i skutecznego prowadzenia biznesu.

Tworzymy zespół praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości, podatków, finansów i prawa. Nasz zespół to osoby posiadające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów, doradcy podatkowi, radcy prawni, specjaliści ds. obsługi kadrowo-płacowej. Nasi pracownicy śledząc na bieżąco zmieniające się przepisy doskonale znają aktualne przepisy prawa gospodarczego i podatkowego, zapewniają właściwy poziom merytoryczny i formalny informacji przygotowywanych dla klientów oraz instytucji publiczno-prawnych.

Autor: Paweł Latała
admin
pawel.latala@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję