BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Broszura informacyjna P.W. „MAT” Marzena Tkaczuk

ul. Zgodna 4b
27-200 Starachowice

DANE KONTAKTOWE:
MARZENA TKACZUK 509-020-641; e-mail: matcukierki@wp.pl
ADAM TKACZUK 603-951-471; e-mail: adam.tkaczuk@matcukierki.pl
DOMINIKA JEŻEWSKA 605-747-123; e-mail: handel@matcukierki.pl
TEL. (41) 274-60-20, FAX: (41) 274-60-20

Firma P.W. „MAT” powstała w 2002 roku. Swoją siedzibę ma w Starachowicach, w południowo- wschodniej części Polski. Jest firmą rodzinną, dość prężnie rozwijającą się, otwartą na współpracę. Główną działalnością firmy jest produkcja wyrobów cukierniczych. Specjalizujemy się w produkcji cukierków czekoladowych, oraz waty cukrowej w kubeczkach. Nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowiec i doskonałe receptury gwarantują oferowanym przez nas produktom najwyższe standardy jakościowe. W ostatnim czasie nasz produkt „śliwka w czekoladzie” zdobył tytuł „Top produktu” w programie promocyjnym „Doceń Polskie”.

W ofercie znajduje się 20 rodzajów czekoladek nadziewanych, cukierków w polewie i czekoladzie takich jak: mleczko w kilku smakach, galeretki, cukierki z dodatkiem orzechów arachidowych, sezamu, kawy, kokosu, słodycze z kandyzowanymi owocami. Naszym sztandarowym produktem jest śliwka w czekoladzie. Produkujemy również watę cukrową w sześciu smakach pakowaną w kubeczki.

Produkty sprzedajemy poprzez sieć hurtowni w kraju oraz sieci handlowe za granicą. Nasze produkty sprzedajemy również pod marką własną dla firm: Leclerc, Polomarket, SPAR, Bingo (w Bośni i Harcegovinie), Alimpex (w Czechach), Omega (w Kanadzie), Nasz Kraj (Ukraina), Polomarket.
Nasze produkty eksportujemy do wielu krajów min.: Litwy, Łotwy, Węgier, USA, Rosji, Niemiec, Czech, Chin, Wietnamu, Indii, Bośni i Hercegowiny, Turkmenistanu.

Pragniemy nawiązać współpracę z firmami które byłyby zainteresowane zakupem naszych produktów i ich dalszą dystrybucją/sprzedażą na rynku. Jesteśmy gotowi również na podjęcie współpracy z firmami szukającymi producentów słodyczy sygnowanych ich marką własną.

 

Autor: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję