BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Radni

Ślubowanie radnego:

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”
(art. 23a.1 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r.”)

 

Radni Rady Miejskiej w Starachowicach – kadencja 2018-2023

 

 

Adamus Mirosław Józef

adamus mirosław Adamus Mirosław Józef
  1. Data i miejsce urodzenia: 19.05.1959 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1 
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: e-mail: miroslaw.adamus@starachowice.eu

Andrzejewski Tomasz

andrzejewski tomasz

Andrzejewski Tomasz

  1. Data i miejsce urodzenia: 21.04.1957 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4 
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 600-108-101, e-mail: tomasz.andrzejewski@starachowice.eu

Cheda Agnieszka Elżbieta

 agnieszka cheda

Cheda Agnieszka Elżbieta

  1. Data i miejsce urodzenia: 20.05.1975 - Opatów
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 574-166-946, e-mail: agnieszka.cheda@starachowice.eu

Kamiński Marek Andrzej

 mk

Kamiński Marek Andrzej

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.11.1949 r. - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 881-206-002, e-mail: marek.kaminski@starachowice.eu

Konarski Mariusz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

konarski mariusz

Konarski Mariusz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 24.09.1979 – Iłża
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 511-024-242, e-mail: mariusz.konarski@starachowice.eu

Kwiecień Sylwester Andrzej

 kwiecień sylwester

Kwiecień Sylwester Andrzej

  1. Data i miejsce urodzenia: 25.12.1961 - Godów
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych:
  5. Kontakt: tel. 697-028-207, e-mail: sylwester.kwiecien@starachowice.eu

Lipiec Dariusz Zenon

 dariusz lipiec

Lipiec Dariusz Zenon

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.11.1961 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 535-355-485, e-mail: dariusz.lipiec@starachowice.eu

Lipiec Rafał

 

Lipiec Rafał

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.03.1975 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 504-216-475, e-mail: rafal.lipiec@starachowice.eu

Niewczas Lidia Grażyna

                 ln

 Niewczas Lidia Grażyna

  1. Data i miejsce urodzenia: 27.03.1970 - Łagów
  2. Wykształcenie: 
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 660-549-786, e-mail: lidia.niewczas@starachowice.eu

Nowak Jarosław

nowak jarosław

Nowak Jarosław

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.02.1963 - Rudki
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 602-626-173, e-mail: jaroslaw.nowak@starachowice.eu

Nowak Monika

                   

  Nowak Monika

  1. Data i miejsce urodzenia: 27.12.1975 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 515-181-995, e-mail: monika.nowak@starachowice.eu

 

 

 

Orkisz Włodzimierz Józef - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

orkisz włodzimierz

Orkisz Włodzimierz Józef - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 18.03.1946 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 600-426-812, e-mail: wlodzimierz.orkisz@starachowice.eu

Paluch Bronisław

paluch bronisław

Paluch Bronisław

  1. Data i miejsce urodzenia: 18.01.1945 - Tęgobórz
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: 
  5. Kontakt: tel. (41) 241-14-50, e-mail: bronislaw.paluch@starachowice.eu

Piątek Jadwiga Anna

piątek jadwiga

Piątek Jadwiga Anna

  1. Data i miejsce urodzenia: 18.09.1957 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 600-550-778, e-mail: jadwiga.piatek@starachowice.eu

Różycki Krzysztof Zygmunt - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

różycki krzysztof

Różycki Krzysztof Zygmunt - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 7.12.1950 - Starachowice
  2. Wykształcenie: średnie
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 602-868-216, e-mail: krzysztof.rozycki@starachowice.eu

Rutkowska Monika Renata

                 mr       

  Rutkowksa Monika Renata

  1. Data i miejsce urodzenia: 26.02.1966 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 791-821-144, e-mail: monika.rutkowska@starachowice.eu

                                                                                

 

 

 

 

 

 

Sowula Marcin Michał

sowula marcin

Sowula Marcin Michał

  1. Data i miejsce urodzenia: 04.01.1981 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 2
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 602-270-258, e-mail: marcin.sowula@starachowice.eu

Walendzik Michał Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

walendzik michał

Walendzik Michał Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

  1. Data i miejsce urodzenia: 16.05.1984 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel: 602-293-885, e-mail: michal.walendzik@starachowice.eu

Zaborski Mariusz

zaborski mariusz

Zaborski Mariusz

  1. Data i miejsce urodzenia: 12.03.1977 - Starachowice
  2. Wykształcenie: średnie
  3. Okręg wyborczy nr 1
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt: tel. 660-475-406, e-mail: mariusz.zaborski@starachowice.eu

Zięba Marta Katarzyna

zięba marta

Zięba Marta Katarzyna

  1. Data i miejsce urodzenia: 24.04.1981 - Starachowice
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 3
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  5. Kontakt:  tel. 504-606-799, e-mail: marta.zieba@starachowice.eu

Zuba Krzysztof

zuba krzysztof

Zuba Krzysztof

  1. Data i miejsce urodzenia: 8.04.1961 - Parszów
  2. Wykształcenie: wyższe
  3. Okręg wyborczy nr 4
  4. Klub Radnych: Klub Radnych Komitetu Wyborczego Marka Materka
  5. Kontakt: tel. 661-119-841, e-mail: krzysztof.zuba@starachowice.eu

 

 Wykaz Radnych RM w okręgach wyborczych

 

Nr okręgu    

  Granice okręgów wyborczych Nazwisko
i imię radnego 
I 1 Maja, 8 Maja, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Botaniczna, Bugaj, Bukowa, Cegielniana, Daleka, Dobra, Dębowa, Doktorska, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Fryderyka Chopina, gen. Józefa Bema, Grabowa, Harcerska, Hutnicza, Iglasta, Jadwigi Kaczyńskiej, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Kopalniana: numery od 12 do końca,Leszczynowa, Licealna, Lipowa, Łąkowa, Majówka numery nieparzyste 1 – 13 i numery parzyste 2 - 20B,Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Mieszała, Miła, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Oświatowa, Olszynowa, Orzechowa, Parkowa, Partyzantów, Perłowa, Piastowska, Piesza, Pochyła, Pogodna, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Przekopowa, Radomska numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Radosna, Robotnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stawowa, Stroma, Strzelnicza, Szeroka, Szkolna, Sztolnia, Śląska, Świętej Barbary, Topolowa, Warszawska, Wąchocka, Wąwóz, Wiązowa, Wielkopiecowa, Widok, Władysława Borkowskiego, Wylotowa, Zachodnia, Zakładowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia

    Adamus         Mirosław

   Niewczas          Lidia

     Orkisz     Włodzimierz

   Walendzik        Michał

    Zaborski        Mariusz

II Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Brązowa, Cysterska, doktora Włodzimierza Cyrkowicza, Gliniana, Graniczna, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, Kopalniana: numery od 1 do 11, Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Leśna, Majówka numery nieparzyste 15-do końca i numery parzyste od 22 do końca, Medyczna, Miedziana, Murarska, Niecała, Przyjazna, Skalista, Srebrna, Stanisława Staszica, Zielona, Złota, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste: 70 - 140, Na Szlakowisku, Stanisława Wigury, Wojska Polskiego

Kamiński Marek

Lipiec Dariusz

Paluch Bronisław

Piątek Jadwiga

Sowula Marcin

III Agatowa, Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 1 - 7 i numery parzyste 2 - 24, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bursztynowa, Ciasna, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Diamentowa, Długa, Dworcowa, Fryderyka Lempe, Głogowa, Górna, Górzysta, Gruntowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza, Iłżecka, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jasna, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kornatka, Kościelna bez numerów 81 i 83, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lachy, Lenartowska, Leopolda Staffa, Letniskowa, Ludwika Waryńskiego, Łazy, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1 - 51 i numery parzyste 2 - 68, Martenowska, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Młynówką, Niska, Objazdowa, Ostrowiecka: numery od 14 do końca, Owocowa, Plac Rynek, Polna, Powstania Styczniowego, Przeskok, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skałka, Składowa, Słoneczna, Spółdzielcza, Stalowników, Staropolska, Strażacka, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Turkusowa, Turystyczna, Warszawka, Władysława Stanisława Reymonta, Wschodnia, Wspólna, Wysoka, Zacisze, Zaułek, Zgodna, Zwierzyniecka, Żabia

Lipiec Rafał

Konarski Mariusz

Różycki Krzysztof

Rutkowska Monika

Zięba Marta

IV 6 Września, Agrestowa, Aleja Niepodległości, Artura Grottgera, Benedyktyńska, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Chorążego Szorta, Czereśniowa, Dionizego Czachowskiego, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Działki, Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryka Wieniawskiego, Henryki Pustowójtówny, Ignaca Zaczkiewicza, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Jana Pawła II, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Jabłoniowa, Jesienna, Jeżynowa, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Kanałowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kielecka, Kolorowa, Kombatantów, ks. Józefa Radoszewskiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, księdza Stanisława Brzózki, Letnia, Lubianka, Ludwika Mierosławskiego, Łączna, Łysogórska, Magiczna, Makowa, Mała, Miodowa, Morelowa, Morenowa, Myśliwska, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Majora Nurta, Majora Ponurego, Mariana Langiewicza, Osiedlowa, Ostrowiecka: numery od 1 do 13, Parcelowa, Pasternik, Pastwiska, Piaskowa, Piotra Wysockiego, Podgórze, Podhalańska, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Radomska: numer 1 i numery parzyste 2 - 10, Romantyczna, Romualda Traugutta, Różana, Sadowa, Smugowa, Spadowa, Stanisława Moniuszki, Strugowa, Sudecka, Sybiraków, Tatrzańska, Tęczowa, Tulipanowa, Wachmistrza Tarzana, Wierzbowa, Ustronie, Wanacja, Wąsika-Kowalskiego, Wesoła, Wiejska, Wiklinowa, Wiosenna, Witolda Lutosławskiego, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Wrzosowa, Ziołowa, Zygmunta Sierakowskiego, Żytnia.

Andrzejewski Tomasz

Cheda Agnieszka

Kwiecień Sylwester

Nowak Jarosław

Nowak Monika

Zuba Krzysztof

 

 

Autor: Anna Grudniewska
anna.grudniewska@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję