BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Aktualizacja wykazu ulg i zniżek Programu ,,Starachowicka Karta Seniora 60+’’

 Organizatorem Programu Starachowicka Karty Seniora 60+ jest Gmina Starachowice.

Program „Starachowicka Karta Seniora 60+” został uruchomiony w maju 2016 roku na terenie Gminy Starachowice. Program zakłada włączenie się miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz udział innych podmiotów w działaniach służących poprawie jakości życia seniorów.

Głównym celem Programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia osób powyżej 60 roku życia poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu promocji, ulg i rabatów oferowanych przez Gminę Starachowice oraz Partnerów Programu, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku seniorów.

Uznając za priorytetowe działania na rzecz osób starszych oraz mając na uwadze możliwość pozyskiwania partnerów Programu na terenie Powiatu Starachowickiego, Gmina Starachowice podpisała porozumienie o współpracy, w celu rozszerzenia programu na Powiat Starachowicki.

Program funkcjonuje na terenie Powiatu Starachowickiego w miejscach wskazanych przez Partnerów, którzy przystąpili do Programu.

Program zakłada promocję informacji o możliwościach korzystania z ulg i preferencji adresowanych do beneficjentów poprzez prowadzenie strony internetowej Programu, wydruk ulotek informacyjnych.

IMG 21533

 

 

Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie na wniosek seniora w Biurze Obsługi Klienta Centrum Usług Społecznych w Starachowicach, mieszczącym się w budynku Galerii Handlowej ,,Skałka’’ przy al. Armii Krajowej 28, lokal nr 52/53, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Kontakt pod numerem tel. 730-760-640.

 

Aktualny wykaz Partnerów Programu ,,Starachowicka Karta Seniora 60+’’

pdfWykaz ulg i zniżek Starachowickiej Karty Seniora 60+ (2024)146.11 KB

Pliki do porbania:

pdfWniosek o wydanie Starachowickiej Karty Seniora 60+101.62 KB

pdfZgłoszenie dla Partnerów Programu ,,Starachowicka Karta Seniora 60+''98.46 KB

pdfPorozumienie o współpracy Starachowicka Karta Seniora 60 +.pdf317.58 KB

pdfUchwała w sprawie rozszerzenia programu Nr IV_6_2019.pdf255.21 KB

jpgnaklejka_o_honorowaniu_karty.jpg308 KB

 

 

 

Autor: Magdalena Jaworska

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję