BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

PIDK - Publiczny Internet dla każdego

cppc infografiki poprawki 3
Publiczny Internet dla każdego to konkurs, dzięki któremu mieszkańcy polskich gmin uzyskają dostęp do bezpłatnego i powszechnego internetu w przestrzeni publicznej.
Place zabaw, skwery, parki, dworce czy urzędy, które do tej pory funkcjonowały w trybie offline, wreszcie wzbogacą się o hotspoty dostępne dla wszystkich. Punkty z bezpłatnym WiFi posiada zaledwie 405 gmin w całym kraju. Statystycznie więc hotspot znajdziemy w jednej z sześciu odwiedzonych gmin. Cyfrowo wykluczonym chcemy dać szansę na zbalansowany rozwój, bez którego nie da się wyeliminować technologicznych i kompetencyjnych ograniczeń.

Projekt: "Publiczny Internet w Gminie Starachowice"

logo ue

Tytuł projektu: Publiczny internet w Gminie Starachowice

Kwota dofinansowania: 64 368,00 zł (ryczałt)

Program operacyjny: Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Działanie: 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach.

Opis projektu: Przedmiotem projektu jest montaż oraz utrzymanie 16 punktów dostępu
do publicznego internetu w Parku Kultury w Starachowicach. W ramach projektu planuje się montaż 14 wewnętrznych (parter – 3 punkty, I piętro – 3 punkty, II piętro – 4 punkty, III piętro – 4 punkty) oraz 2 zewnętrznych ( 1 punkt na ścianie przy głównym wejściu oraz 1 punkt na wschodniej ścianie budynku) hotspotów, które zapewnią całkowicie bezpłatny dostępu do szerokopasmowego internetu o przepustowościach >/=30 Mbps.

Okres realizacji: do 30.11.2021 r.

Autor: Jacek Przepióra
jacek.przepiora@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję