BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

I Memoriał Kawalerzystów Świętokrzyskich

Zawody Jeździeckie o Memoriał Kawalerzystów Świętokrzyskich odbyły się w Starachowicach, w ramach tegorocznych obchodów 96 rocznicy Bitwy Warszawskiej i Święta Wojska Polskiego. Organizatorami zawodów byli Świętokrzyski Związek Związek Jeździecki oraz „Stajnia pod Dębem”. Patronat nad imprezą objął m.in. Prezydent Miasta Marek Materek.

Podczas trwających dwa dni zawodów miłośnicy sztuki jeździeckiej mogli podziwiać ponad 60 koni w parze z jeźdźcami z klubów jeździeckich z południowo-wschodniej Polski. W „Stajni pod Dębem” rozegranych zostało łącznie 14 konkursów w skokach przez przeszkody.

konie2 1

 

 

Impreza cieszyła się także dużym zainteresowaniem pośród starachowiczan, którzy licznie odwiedzali stadninę by podziwiać piękne konie i wyjątkowe umiejętności jeźdźców.

Na zakończenie turnieju Starosta Dariusz Dąbrowski oraz Prezydent Marek Materek wręczyli puchary i nagrody dla najlepszych jeźdźców.

 

 

konie4

 

 

Mistrzostwa zakończyła runda honorowa w wykonaniu zwycięskich tandemów.

 

Autor: Recenzenci

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję