BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące Parku Miejskiego

Odbudowa amfiteatru, street work park, zjeżdżalnia na naturalnym podłożu, wydzielenie roślinnych obszarów tematycznych - to tylko niektóre pomysły na zagospodarowanie przestrzenne i działania społeczne dotyczące Parku Miejskiego w Starachowicach.

Wszystkie pomysły poddane zostaną konsultacjom społecznym, które potrwają od 16 września do 16 października 2016 r. W tym czasie, aby dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców, zaplanowana jest seria spotkań konsultacyjnych w różnych częściach miasta.

- Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 17:00 na placu w Parku Miejskim od strony ul. Radomskiej. W ramach tego spotkania odbędzie się debata na temat przyszłości Parku Miejskiego, spotkanie Starachowickiego Klubu Śniadaniowego, zajęcia fitness, a dla najmłodszych mieszkańców gry i zabawy prowadzone przez animatorów. - informuje Prezydent Miasta Marek Materek - Dodatkowo 4 października odbędzie się seria spotkań w ramach kawiarenek obywatelskich, które będą prowadzone w 3 mobilnych punktach konsultacyjnych na terenie miasta. W nieformalnej atmosferze odbędą się dyskusje, a ponadto mieszkańcy będą mieli możliwość zgłoszenia swoich uwag w wersji elektronicznej poprzez specjalną ankietę.

Uwagi, propozycje i opinie mieszkańcy mogą zgłaszać również w postaci papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem ankiety dostępnej na bip.um.starachowice.pl w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne/Konsultacje – Park Miejski oraz na stronie internetowej Gminy w zakładce „Rewitalizacja”. Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Starachowicach do Biura Obsługi Mieszkańców, ul. Radomska 45.

Konsultacje społeczne Parku Miejskiego są pierwszymi z całego cyklu zaplanowanych konsultacji w ramach projektu „Starachowice OD nowa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

Autor: Recenzenci

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję