BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Centrum CSR - ostatnie spotkania

Dobiega końca nasza wspólna praca nad wypracowaniem koncepcji porozumienia przedsiębiorców pod nazwą Centrum CSR. Przed nami ostatnie 2-dniowe spotkanie mające określić treść porozumienia i uzgodnić pierwsze działania.

Wkraczamy w decydującą fazę prac nad stworzeniem Centrum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Starachowicach. Wszystkim przedsiębiorcom, którzy zaangażowali się w dotychczasowe prace serdecznie dziękujemy i doceniamy chęć do wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnej i rozwoju firm.

Do inicjatywy dołączyły takie firmy jak: Starpol, Perfopol, Odlewnie Polskie, LSC Communication, Centrum Galardia, Kompan, Cukiernia Heka a także Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Inkubator Przedsiębiorczości w Starachowicach.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż Centrum CSR ma formułę otwartą i firmy mogą się dołączyć do inicjatywy na każdym etapie.

Ostatnie spotkania dookreślające działania Centrum odbędą się w dniach 5 i 6 lipca 2018 r. o godz. 10:30 do Urzędu Miejskiego w Starachowicach do sali nr 125.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! 

 

 

 

Autor: Kamil Stanos
kamil.stanos@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję