BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Aktywny czerwiec Seniorów

Starachowiccy Senorzy kolejny miesiąc spędzili bardzo aktywnie. Czerwiec obfitował w wiele spotkań z okazją do integracji, nauki i zabawy.

Rozpoczęło się 14.06.2019 wycieczką na Ponidzie. Sneniorzy mieli okazję zobaczyć przepiękną Wiślicę z Bazyliką Mniejszą oraz Muzeum Archeologicznym, Ogród na Rozstajach w Młodzawach oraz Park Zdrojowy w Busku Zdroju. 

wycieczka1 copy

wycieczka 2 copy copy

wyciecka 3 copy

wycieczka 4 copy

Kolejną atrakcją dla Seniorówy było przygotwanie zdrowego śniadania. Wraz z dietetyk uczestnicy zajęć mieli za zadanie własnoręcznie przygotwać zdrowy zbilansowany posiłek. Dzięki temu dowiedzieli się co można łączyć ze sobą a czego nie powinno się łączyć by jeść zdrowo. 

śniadanie2 1

śniadanie2 3 

śniadanie2 2

Czas upływał a Seniorzy nie zwalniali tempa. W dniu26.06.2019 Zespół Śpiewaczy "Wigorki" wraz z przyjaciółmi wystąpił na Kieleckich "Senioraliach". Jako jedyny otrzymał owacje na stojąco oraz bisował. Pokazuje to jak wysoki poziom posiadają wykonawcy pod batutą Krystyny Kowalczyk.

seniorlia1

senioralia2

senioralia3

Na zakończenie miesiąca Seniorzy udali się na zabawę integracyjną. W Dworku Świętokrzyskim przy akompaniamencie Bogusława Capierzyńskiego bawili się znakomicie. 

zabawa1

zabawa2

 

zabawa3

 

 

Autor: Paulina Koczubiej
Paulina Koczubiej

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję