BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Publiczny Internet dla każdego w Parku Kultury

Kolejne hot-spoty z darmowym Wi-fi pojawiły się w przestrzeni miasta. Szesnaście nowych, darmowych punktów dostępu do sieci zostało zainstalowanych w Parku Kultury. Projekt jest realizowany z programu Polski Cyfrowej.

Gmina Starachowice pozyskała około 60 tys. zł. na zakup i montaż 16 punktów dostępowych w Parku Kultury. Hot-spoty zostały zainstalowane na każdym piętrze oraz na zewnątrz budynku. Urządzenia zapewniają całkowicie bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu, o prędkości na poziomie 30 Mb/s.

Aby skorzystać z bezpłatnego Internetu należy jednorazowo wykonać następujące operacje: połączyć się będąc w zasięgu sieci o nazwie „Publiczny Internet dla każdego”, w panelu, który się pojawi po pierwszym połączeniu należy kliknąć przycisk „dalej” i zaakceptować regulamin korzystania z usługi. Po połączeniu z siecią Wi-Fi będzie można swobodnie korzystać z Internetu.

publiczny internet dla kazdego przyciete

Darmowy Internet – Wi-fi4EU – dostępny jest także w Urzędzie Miejskim. Planujemy uruchomienie darmowych hot-spotów również w Parku Miejskim.

Projekt „Publiczny internet w Gminie Starachowice” dofinansowany jest z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie: 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach.

logo cppc

Author: Izabela Wrona
izabela.wrona@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept