Wernisaż wystawy malarstwa Anny Serwickiej „Na halach...”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adolfa Dygasińskiego
Jana Kochanowskiego 5
Zatrzymaj się na chwilę. Światło, oddech i przestrzeń górskich hal. Malarstwo akrylowe Anny Serwickiej
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Serwickiej pt. „Na halach...”, 12 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 do Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.
W programie:
poczęstunek w stylu góralskim
oraz losowanie wyjątkowych upominków:
3 obrazy i niespodzianki
oraz losowanie wyjątkowych upominków:
3 obrazy i niespodzianki
