BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Opowieści o świecie w Starachowicach

Młodzieżowa Rada Miasta w Starachowicach ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie z cyklu "Inspiratornia - spotkania z ciekawymi ludźmi", które odbędzie się 13 grudnia 2023 r. w godz. 13:00 - 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach. Tym razem spotykamy się z Piotrem "GDZIE BĄDŹ" Jurkowskim - Youtuberem i podróżnikiem -  który w oryginalnych reportażach pokazuje światu.. Świat. (www.youtube.com/@GDZIEBADZ)

Twórca szerszej publiczności dał się poznać serią mroźnych filmów z Jakucji, ale na jego kanale znaleźć można realizacje z najróżniejszych zakątków świata. W podróżach szuka niecodziennych przygód, ciekawych historii oraz wątków animalnych - nie tylko na Galapagos, czy Wyspach Owczych.

Piotr jest laureatem nagrody BLOGER ROKU 2020 National Geographic Traveler.

Do Starachowic przybędzie z opowieścią o Reunionie, francuskim departamencie zamorskim na Oceanie Indyjskim, gdzie GdzieBądzie (Pioter, Zonia i Dżonson) odbyli trekking szlakiem GRR2, przez wulkaniczne cyrki, z widokiem na najwyższą górę tej części świata. Spotkaniu towarzyszy sesja Q&A.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres - mlodziez@starachowice.eu

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu pn. „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” z Programu Rozwój Lokalny, współfinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 (85%) oraz budżetu państwa (15%).

gdziebadz 1

Autor: Kamil Stanos
kamil.stanos@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję