BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Konsultacje społeczne - budżet Starachowic i Wieloletnia Prognoza Finansowa

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek zawiadamia o planowanym rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektów budżetu Gminy Starachowice na 2024 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Starachowice na lata 2024 – 2040.

dji 0195

Przedmiotem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, opinii, oczekiwań i sugestii w zakresie zaprezentowanych projektów budżetu Gminy Starachowice na 2024 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Starachowice na lata 2024 - 2040.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniach 4-8 grudnia 2023 r.

Konsultacje prowadzone będą w formie:

  1. wyrażenia pisemnych opinii lub uwag poprzez dedykowany moduł Platformy Konsultacji Społecznych - Portal Partycypacji Społecznej, dostępny pod adresem internetowym //konsultacje.starachowice.eu/ do dnia 8 grudnia 2023 r.
  2. wyrażenia pisemnych opinii lub uwag na formularzu konsultacyjnym, dostarczonym do siedziby Urzędu Miejskiego w Starachowicach oraz za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres mailowy: konsultacje@starachowice.eu do dnia 8 grudnia 2023 r.

Odnośnik do Platformy Konsultacji Społecznych oraz formularz konsultacyjny będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta w Starachowicach www.starachowice.eu, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.um.starachowice.pl oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Starachowicach (wzór formularza stanowi załącznik do zarządzenia).

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i podmioty do udziału w otwartych konsultacjach społecznych zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Starachowicach oraz na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Starachowicach w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne.

Projekt uchwały budżetowej Gminy Starachowice na 2024 rok (PDF)

Projekt uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Starachowice na lata 2024 - 2040 (PDF)

Prezydent Miasta Marek Materek zaprasza także do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się we wtorek, 5 grudnia 2023 r. o godz. 15:30 w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

spotkanie konsultacje budzet

Autor: redaktor

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-322-10-00
e-mail: um@starachowice.eu

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję