BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Referat Księgowości Budżetowej

Kierownik: Bożena Drygulska
Pokój: 213 (II piętro)
Tel: 41-273-82-92

e-mail: bozena.drygulska@starachowice.eu

Pracownicy Referatu Księgowości Budżetowej

Alicja Kaca

stanowisko: podinspektor

pokój: 213 (II piętro)

tel. 41-273-82-91

e-mail: alicja.kaca@starachowice.eu

 

Ewa Borowiec

stanowisko: podinspektor

pokój: 212 (II piętro)

tel. 41-273-83-72

e-mail:ewa.borowiec@starachowice.eu

 

Anna Brych

stanowisko: inspektor

pokój: 212 (II piętro)

tel. 41-273-83-72

e-mail: anna.brych@starachowice.eu

 

Elżbieta Misiura

stanowisko: inspektor

pokój: 211 (II piętro)

tel. 41-273-82-93

e-mail: elzbieta.misiura@starachowice.eu

 

Lucyna Szerszeń

stanowisko: inspektor

pokój: 211 (II piętro)

tel. 41-273-82-93

e-mail: lucyna.szerszen@starachowice.eu

 

Anna Kurek

stanowisko: inspektor

pokój: 211 (II piętro)

tel. 41-273-82-93

e-mail: anna.kurek@starachowice.eu

 

Aneta Piasecka

stanowisko: inspektor

pokój: 209 (II piętro)

tel. 41-273-82-95

e-mail: aneta.piasecka@starachowice.eu

 

Kinga Grosicka

stanowisko: kasjer

pokój: 2 (kasa)

tel. 41-273-82-62

e-mail: kinga.grosicka@starachowice.eu

 

Do zadań Referatu Księgowości Budżetowej należy:

  1. Księgowość wydatków bieżących i inwestycji.
  2. Kontrola formalno-rachunkowa i dekretacja dowodów.
  3. Sporządzanie poleceń przelewu w systemie bankowości elektronicznej.
  4. Obsługa finansowo - księgowa osobowego funduszu płac pracowników.
  5. Księgowość sum depozytowych.
  6. Obsługa finansowo - księgowa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  7. Ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, pozostałych środków trwałych i materiałów.
  8. Ewidencja zaangażowania.
  9. Obsługa kasowa wydatków
  10. Sporządzanie sprawozdania finansowego oraz sprawozdań budżetowych, wydatków (jednostkowych i zbiorczych)

 

Autor: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję